• SPOLUPRACUJEME:

 • Přehled našich služeb

  Instalace AV techniky

  Správná instalace AV techniky v bytě není o nic méně důležitá než výběr ideálního zařízení. Zajistíme vám instalaci audiovizuální techniky a její trvalé nastavení v obytných domech, firmách i přednáškových sálech, a to od návrhu, přes kabelové a bezdrátové rozvody až po instalaci a zaškolení.

  Montáž antén pro příjem DVB-T pro rodinné domy

  Pro Váš rodinný dům navrhneme řešení přesně podle Vašich požadavků a případně zrealizujeme satelitní rozvod s možností připojení na více televizí či s individuálním výběrem a počtem přijímaných družic. Satelitní rozvod lze rozšířit a příjem pozemního digitálního vysílání DVB-T.

  Vytýčení zemních kabelových tras a zaměření poruch

  Zajišťujeme zaměření a vytýčení zemních kabelových tras a zaměření poruch na kabelových trasách – NN (vedení nízkého napětí), slaboproud, telefon apod. (kovové potrubí).

  Montáž LCD TV na stěnu

  Při instalaci přebíráme veškerou zodpovědnost za bezpečnost montáže – ručíme za to, že TV nespadne ani nebude vytržena ze zdi. Pokud se tak stane naší vinou, naše pojištění kryje veškeré škody.

  Společná televizní anténa STA

  V objektech, kde je více uživatelů/bytů je výhodné instalovat společný televizní rozvod – Společnou televizní anténu (STA). Na střeše domu je umístěna jedna televizní anténa ze které je signál systémem společné televizní antény STA rozváděn po celém domě.

  Provádíme nové instalace i rekonstrukce STA, přechod na DVB-T vysílání, v případě požadavku také převod do analogu.

  Autonomní přístupové systémy

  Zprojektujeme řešení jednoduchých autonomních přístupových systémů pro přístup do objektů pomocí čipových karet. Tyto systémy řídí přístup pomocí zabudované řídící jednotky s vlastní pamětí.

  Instalace satelitního zařízení

  3c je Váš specialista na instalace anténní a satelitní techniky s působností po celém Brně a okolí. Nechte instalaci satelitního přijímače na našich odbornících. Satelit nainstalujeme, připojíme, naladíme a proškolíme vás v jeho obsluze.

  Instalace uzavřeného okruhu CCTV

  Zrealizujeme instalaci kamerového systému pro společné nebytové prostory v bytových domech (sklepy, schránky, vchodové dveře) s možností přenosu online do rozvodu STA. Každý uživatel STA má pak možnost kdykoliv na svém TV přijímači sledovat obraz z instalovaných kamer.

  Dlouhodobý servis

  Samozřejmostí je dlouhodobý  servis na námi vybudované rozvody STA , po dohodě možný servis i stávajících instalací. Zajišťujeme vybudování nových televizních rozvodů i rekonstrukce zastaralých s možností doplnění stávajících rozvodů o nové programy.

  Dále provozujeme televizní kabelové rozvody TKR a společné televizní antény STA v následujících lokalitách :

   

  TKR: odkaz ČTÚ

  STA: Brno – Starý Lískovec // Brno – Komín // Brno – Komárov // Brno – Řečkovice 

  STA je nabídka českých DVB-T multiplexů a základ českých programů v analogu PAL. V některých STA jsou v nabídce i slovenské a rakouské multiplexy dle příjmových možností. Pro podrobnější informace k jednotlivým lokalitám nás neváhejte kontaktovat.

  Jsme vaší výhodou, protože…

  1.
  Jsme tu déle

  3C spol. s r.o. byla založena v roce 1990 v Brně. Zabýváme se montáží STA – antén, satelitů a správou telekomunikačních zařízení pro rodinné domy.

  2.
  Máme, co chcete

  Prodáváme antény venkovní i pokojové, paraboly, LNB, koaxiální kabely, prodlužovací přívody, pozemní přijímače (set-top-boxy) a satelitní přijímače.

  3.
  Víme, jak na to

  Naší velkou předností je profesionalita a zkušenost, proto se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení zakázky.

  4.
  Vyvíjíme se

  Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši společnost.